Wirtualny spacer

Hotel

 • Hotel Lublin

  Zapraszamy do Siedliska Folkloru „Marzanna”
  Oferujemy gościnę – nocleg i wyżywienie
  oraz atrakcyjny program turystyczny na Lubelszczyźnie

       Siedlisko Folkloru „Marzanna” w Niedrzwicy Kościelnej zaprasza Państwa do uczestnictwa w niezwykłej przygodzie turystycznej.
       Niedrzwica Kościelna to niewielka miejscowość położona w odległości ok. 20 km od Lublina, przy drodze S19 między Lublinem a Rzeszowem. Niedrzwica Kościelna wraz z sąsiednią Niedrzwicą Dużą ma charakter letniskowy. We wsi znajduje się zabytkowy kościół, są stawy rybackie „Cicha woda” –  istny raj dla wędkarzy. Jest też las, są tereny spacerowe, trasy na przejażdżki rowerowe. Zimą znakomicie udają się tu kuligi. 1318673122_5.jpg
       Przede wszystkim Niedrzwica Kościelna znana jest jednak z Siedliska Folkloru „Marzanna”. To duży kompleks hotelowo – gastronomiczny. Kilka sal restauracyjnych o różnej wielkości ma w sumie ponad pół tysiąca miejsc. Jakie tu bywają wesela! Obiekty zbudowane są z wielkich bali jodłowych, a ich wnętrza mają wystrój ludowo - sielsko - góralski. Hotel jest obiektem zupełnie nowym, właśnie oddawanym do użytku. Jego wnętrza mają przyjemny, nieco swojski, stylizowany wystrój o charakterze ludowym. Hotel ma 26 pokoi, w tym 3 apartamenty. Ma też własny barek i dużą, dobrze wyposażona salę konferencyjną na 200 osób.   
  1318673119_2.jpg    

  Sielsko Folkloru „Marzanna”

  Sielsko Folkloru „Marzanna” nie jest tylko siedliskiem z nazwy. Autentycznie odbywa się w nim wiele imprezy o charakterze regionalnym z dużą dawką folkloru. Wielkie imprezy jak np. Święto Bigosu Polskiego (co roku w listopadzie) ściągają tysiące uczestników. Ale także na co dzień można posłuchać tu kapel ludowych, nie tylko polskich (zwykle w niedzielne popołudnia). Teraz „Marzanna” przygotowuje cykliczne wieczory folklorystyczne (prawdopodobnie w każdy czwartek). Są też piękne imprezy andrzejkowe czy zabawy sylwestrowe.  Pobyt w Siedlisku Folkloru „Marzanna” to jakby kawałek Zakopanego w okolicach Lublina. Ma to swój niepowtarzalny urok.
       Proponujemy Państwu skosztować, uszczknąć nieco dla siebie tego uroku. Zapraszamy na kilkudniowe pobyty. Siedlisko ugości Państwa serdecznie, smacznie i wcale nie drogo. Ale tez można i warto potraktować je jako doskonalą bazę wypadową do zwiedzania (we własnym zakresie bądź z wykwalifikowanym przewodnikiem) pobliskiego, pięknego Lublina, z autentycznym, dobrze zachowanym Starym Miastem pełnym cennych zabytków, starego Kraśnika będącego bramą i początkiem Roztocza, kurortu Nałęczowa z sanatoryjnym parkiem, czy też niezwykle urokliwego Kazimierza nad Wisłą. Tylko nieco dalej są Puławy i Janowiec nad Wisła. Każdego dnia można tam dojechać samemu bądź też zawieziemy tam Państwa, aby wieczorem powrócić do Siedliska Folkloru „Marzanna” na odpoczynek, nocleg i smaczne jedzenie.

  Szczegółowe informacje: tel. 81 51 16 920.

  Zapraszamy przez cały rok !

   
   
   
  PN-PT
   
  ze śniadaniem
   
   
  PN-PT
   
  bez śniadania
   
   
  WEEKEND
   
  ze śniadaniem
   
   
   WEEKEND
   
  bez śniadania
   
  Pokój
   1-osobowy
   
  od 120
   
  od 100
   
  od 120
   
  od 100
   
  Pokój
   2-osobowy
   
  od 200
   
  od 160
   
  od 180
   
  od 140
   
  Pokój
   3-osobowy
   
  od 260
   
  od 200
   
  od 240
   
  od 180
   
  Apartament
   
  od 290
   
  od 250
   
  od 270
   
  od 230

  Galeria zdjęć hotelu

  Zobacz więcej zdjęć naszego hotelu

   

  "Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013."