Wirtualny spacer

Hotel

 • Hotel Lublin

  Zapraszamy do Siedliska Folkloru „Marzanna”
  Oferujemy gościnę – nocleg i wyżywienie
  oraz atrakcyjny program turystyczny na Lubelszczyźnie

       Siedlisko Folkloru „Marzanna” w Niedrzwicy Kościelnej zaprasza Państwa do uczestnictwa w niezwykłej przygodzie turystycznej.
       Niedrzwica Kościelna to niewielka miejscowość położona w odległości ok. 20 km od Lublina, przy drodze S19 między Lublinem a Rzeszowem. Niedrzwica Kościelna wraz z sąsiednią Niedrzwicą Dużą ma charakter letniskowy. We wsi znajduje się zabytkowy kościół, są stawy rybackie „Cicha woda” –  istny raj dla wędkarzy. Jest też las, są tereny spacerowe, trasy na przejażdżki rowerowe. Zimą znakomicie udają się tu kuligi. 1318673122_5.jpg
       Przede wszystkim Niedrzwica Kościelna znana jest jednak z Siedliska Folkloru „Marzanna”. To duży kompleks hotelowo – gastronomiczny. Kilka sal restauracyjnych o różnej wielkości ma w sumie ponad pół tysiąca miejsc. Jakie tu bywają wesela! Obiekty zbudowane są z wielkich bali jodłowych, a ich wnętrza mają wystrój ludowo - sielsko - góralski. Hotel jest obiektem zupełnie nowym, właśnie oddawanym do użytku. Jego wnętrza mają przyjemny, nieco swojski, stylizowany wystrój o charakterze ludowym. Hotel ma 26 pokoi, w tym 3 apartamenty. Ma też własny barek i dużą, dobrze wyposażona salę konferencyjną na 200 osób.   
  1318673119_2.jpg    

  Sielsko Folkloru „Marzanna”

  Sielsko Folkloru „Marzanna” nie jest tylko siedliskiem z nazwy. Autentycznie odbywa się w nim wiele imprezy o charakterze regionalnym z dużą dawką folkloru. Wielkie imprezy jak np. Święto Bigosu Polskiego (co roku w listopadzie) ściągają tysiące uczestników. Ale także na co dzień można posłuchać tu kapel ludowych, nie tylko polskich (zwykle w niedzielne popołudnia). Teraz „Marzanna” przygotowuje cykliczne wieczory folklorystyczne (prawdopodobnie w każdy czwartek). Są też piękne imprezy andrzejkowe czy zabawy sylwestrowe.  Pobyt w Siedlisku Folkloru „Marzanna” to jakby kawałek Zakopanego w okolicach Lublina. Ma to swój niepowtarzalny urok.
       Proponujemy Państwu skosztować, uszczknąć nieco dla siebie tego uroku. Zapraszamy na kilkudniowe pobyty. Siedlisko ugości Państwa serdecznie, smacznie i wcale nie drogo. Ale tez można i warto potraktować je jako doskonalą bazę wypadową do zwiedzania (we własnym zakresie bądź z wykwalifikowanym przewodnikiem) pobliskiego, pięknego Lublina, z autentycznym, dobrze zachowanym Starym Miastem pełnym cennych zabytków, starego Kraśnika będącego bramą i początkiem Roztocza, kurortu Nałęczowa z sanatoryjnym parkiem, czy też niezwykle urokliwego Kazimierza nad Wisłą. Tylko nieco dalej są Puławy i Janowiec nad Wisła. Każdego dnia można tam dojechać samemu bądź też zawieziemy tam Państwa, aby wieczorem powrócić do Siedliska Folkloru „Marzanna” na odpoczynek, nocleg i smaczne jedzenie.

  Szczegółowe informacje: tel. 81 51 16 920.

  Zapraszamy przez cały rok !

   
   
  PN-PT
  ze śniadaniem
   
  PN-PT
  bez śniadania
   
  WEEKEND
  ze śniadaniem
   
   WEEKEND
  bez śniadania
  Pokój
   1-osobowy
  120
  100
  120
  100
  Pokój
   2-osobowy
  200
  160
  180
  140
  Pokój
   3-osobowy
  260
  200
  240
  180
  Apartament
  290
  250
  270
  230

  Galeria zdjęć hotelu

  Zobacz więcej zdjęć naszego hotelu

   

  "Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013."