Wirtualny spacer

Aktualności

 • Zapraszamy do Siedliska Folkloru „Marzanna”
  Oferujemy gościnę – nocleg i wyżywienie
  oraz atrakcyjny program turystyczny na Lubelszczyźnie

      

  DSC01934.JPG     Siedlisko Folkloru „Marzanna” w Niedrzwicy Kościelnej zaprasza Państwa do uczestnictwa w niezwykłej przygodzie turystycznej. Niedrzwica Kościelna to niewielka miejscowość położona w odległości ok. 20 km od Lublina, przy drodze S19 między Lublinem a Rzeszowem. Niedrzwica Kościelna wraz z sąsiednią Niedrzwicą Dużą ma charakter letniskowy. We wsi znajduje się zabytkowy kościół, są stawy rybackie „Cicha woda” –  istny raj dla wędkarzy.  Jest też las, są tereny spacerowe, trasy na przejażdżki rowerowe. Zimą znakomicie udają się tu kuligi.

   

  DSC04747_copy.jpg    

       Przede wszystkim Niedrzwica Kościelna znana jest jednak z Siedliska Folkloru „Marzanna”. To duży kompleks hotelowo-gastronomiczny. Kilka sal restauracyjnych o różnej wielkości ma w sumie ponad pół tysiąca miejsc. Jakie tu bywają wesela! Obiekty zbudowane są z wielkich bali jodłowych, a ich wnętrza mają wystrój ludowo-sielsko-góralski. Hotel jest obiektem nowym, niedawno oddanym do użytku. Jego wnętrza mają przyjemny, nieco swojski, stylizowany wystrój o charakterze ludowym. Hotel ma 26 pokoi, w tym 2 apartamenty. Ma też własny barek i dużą, dobrze wyposażoną salę konferencyjną na 200 osób.  

   

   DSC03958.JPG    Siedlisko Folkloru „Marzanna” nie jest tylko siedliskiem z nazwy. Autentycznie odbywa się w nim wiele imprez o charakterze regionalnym z dużą dawką folkloru. Wielkie imprezy jak np. Święto Bigosu Polskiego (co roku w listopadzie) ściągają tysiące uczestników. Są też piękne imprezy andrzejkowe czy zabawy sylwestrowe. Pobyt w Siedlisku Folkloru „Marzanna” to jakby kawałek Zakopanego w okolicach Lublina. Ma to swój niepowtarzalny urok.

   

   

   

  DSC03646.JPG     Proponujemy Państwu skosztować, uszczknąć nieco dla siebie tego uroku. Zapraszamy na kilkudniowe pobyty. Siedlisko ugości Państwa serdecznie, smacznie i niedrogo. Ale można też i warto potraktować je jako doskonałą bazę wypadową do zwiedzania (we własnym zakresie bądź z wykwalifikowanym przewodnikiem) pobliskiego, pięknego Lublina, z autentycznym, dobrze zachowanym Starym Miastem pełnym cennych zabytków, starego Kraśnika będącego bramą i początkiem Roztocza, kurortu Nałęczowa z sanatoryjnym parkiem, czy też niezwykle urokliwego Kazimierza nad Wisłą. Tylko nieco dalej są Puławy i Janowiec nad Wisłą. Każdego dnia można tam dojechać samodzielnie lub z naszą pomocą, aby wieczorem powrócić do Siedliska Folkloru „Marzanna” na odpoczynek, nocleg i smaczne jedzenie.

   

  Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 81 51 16 919