Wirtualny spacer

Napisali o nas

Podlubelska "Marzanna” z nowym hotelem

Turystyka.echodnia.eu

Otwarcie hotelu w Niedrzwicy Kościelnej pod Lublinem
Znane z doskonałej regionalnej kuchni Siedlisko Folkloru "Marzanna” w podlubelskiej Niedrzwicy Kościelnej wzbogaciło się o nowy obiekt – elegancki hotel na 60 miejsc. "Echo Dnia” uczestniczyło w jego otwarciu.
W miniony weekend w Siedlisku Folkloru "Marzanna” świętowaliśmy otwarcie nowego hotelu, który właściciele siedliska Marzanna i Władysław Boruchowie zbudowali przy wsparciu z unijnych funduszy. Dzięki hotelowi w imprezach o randze ogólnopolskiej, takich jak Święto Bigosu Polskiego odbywającym się każdego roku w listopadzie czy festiwale muzyki folklorystycznej, w przedsięwzięciach tych będzie mogło brać znacznie więcej osób spoza Lubelszczyzny.

Położenie Niedrzwicy Kościelnej jest doskonałe do wypadów turystycznych. Niedaleko stąd do Lublina ze wspaniałą starówką, Kazimierza Dolnego, starego Kraśnika będącego bramą i początkiem Roztocza, kurortu Nałęczowa z sanatoryjnym parkiem. Tylko nieco dalej są Puławy i Janowiec nad Wisłą. Na miłośników pieszych i rowerowych wędrówek czekają trasy wycieczkowe, na amatorów wędkowania – stawy rybne.

Hotelowe wnętrza zaaranżowano na stylowe, swojskie, przytulne pokoje, które są znakomicie wyposażone.

Marzena Kądziela

 

Powrót